Arda Guler i bën “llom” në stëvitje, i tregon Ancelottit se është gati

Mesfushori i Kombëtares së Turqisë, Arda Guler ka dhuruar spektakël në stërvitjen e fundit të Real Madridit.

Guler bënte “shoë” me topin dhe shënonte gola spektakolar duke i treguar Carlo Ancelottit se është gati për ndeshjen e ardhshme, shkruan Indeksonline

Real Madrid të dielën do të luaj ndaj Celta Vigos nga ora 18 e 30, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 27-të në La Liga.

Guler ka zhvilluar vetëm tri paraqitje me Real Madridin gjatë këtij sezoni në La Liga./Indeksonline/

https://twitter.com/NachoLozLop/status/1766092127103041694
Kategoritë
LajmeSport