Antwerp-Shakhtar, starton Arbnor Muja

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Antwerpit dhe Shakhtarit, e vlefshme për xhiron e dytë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Nga minuta e parë për ekipin belg do të startojë edhe futbollisti nga Kosova, Arbnor Muja,

Dy ekipet pësuan humbje në ndeshjen e parë nga Barcelona, respektivisht Port.

Formacionet zyrtare:

Kategoritë
LajmeSport