Abazoviçi para se të marrë një gotë verë,iu kujtua se ishte Ramazan (Video)

Kryeministri malazez Dritan Abazoviç bëri të qeshnin publikun në rajon me lëvizjen e tij.

Gjegjësisht, në rrjetet sociale është shfaqur një video e reagimit të ngathët të Abazoviqit gjatë festës së mbrëmshme të fitores së Jakov Milatoviqit si president i Malit të Zi.

 

Në atë moment në selinë e Milatoviqit festohej pas shpalljes së rezultateve dhe pihej shampanjë.

Edhe  , por duket se në atë moment ka ndërruar mendje dhe ka hequr dorë nga qëllimi. Siç mund ta shihni, ai mendoi shkurt se çfarë të bënte.

Reagimi i tij bëri të qeshin shumë njerëz dhe arsyet pse hoqi dorë nga dollia janë vetëm spekulime.

Kategoritë
LajmeRajoni