Rama i quan “Good Boys” Kurtin dhe kamarierët

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, e ka publikuar një fotografi së bashku me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti dhe një pjesë të stafit të hotelit ku u mbajt mbledhja e dy qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë.

Rama i quajti “Good Boys” (djem të mirë) Kurtin dhe kamarierët.

Në mbledhjen e dy qeverive janë nënshkruar 19 protokolle dhe memorandume bashkëpunimi.

Kategoritë
LajmeVendi