Paris Hilton kritikon komentet për madhësinë e kokës së djalit Phoenix

Paris Hilton iu përgjigj ashpër komenteve mizore në lidhje me paraqitjen e foshnjës së saj Phoenix, i cili lindi nga një nënë surrogate.

Ylli me famë botërore 42-vjeçare Paris Hilton u martua me të fejuarën e saj të katërt, Carter Reum, e cila është në të njëjtën moshë, në vitin 2021.

Emri i famshëm bëri një postim surprizë në fillim të vitit 2023 dhe njoftoi se fëmija i tij i parë me bashkëshortin e tij Carter Reum lindi nga një nënë surrogate.

Djali i tij është 8 muajsh

Paris Hilton ka publikuar së fundmi një foto të djalit të saj 8 muajsh Phoenix.

Ai u hutua

Në foton e shpërndarë në Instagram u bënë komente për madhësinë e kokës së Phoenix. Përdoruesit e mediave sociale pohuan se koka e djalit të Hilton, Phoenix, dukej më e madhe se normalja dhe se ai mund të kishte një sëmundje. Paris Hilton bëri një deklaratë për këtë situatë.

Një përdorues në një platformë të mediave sociale ndau një video duke mbrojtur Paris Hilton dhe fëmijën e saj. Në atë postim, 42-vjeçarja Hilton tha: “Ka disa njerëz të sëmurë në këtë botë” komentoi ajo.

“Engjelli Im”

Dhe më pas ajo tha: “Engjëlli im është krejtësisht i shëndetshëm. Dhe po, po e çoj te mjeku. Ajo thjesht ka një tru pak të madh.” vazhdoi ajo.

“Kam mësuar të them jo”

Në një intervistë për revistën People, Hilton tha: “Phoenix është gjithmonë prioriteti im i parë dhe falë tij mësova të them jo”. Ajo përdori shprehjen. “Gjithmonë u them jo gjërave sepse dua të kaloj sa më shumë kohë me të”. “Nuk dua të humbas asnjë nga momentet dhe pikat e veçanta të jetës së tij”, tha Hilton.

Kategoritë
Të ndryshme