Nusreti tregoi shtëpinë e rrënuar ku u rrit, njerëzit e sulmuan

Kuzhinieri i njohur turk Nusret Gokce tani zotëron më shumë se 15 restorante në qytete anembanë botës, duke përfshirë Stambollin, Nju Jorkun, Miami, Doha dhe Abu Dhabi, dhe tani ai ka zbuluar kushtet modeste në të cilat është rritur.

Në video fillimisht shfaqet hyrja në vendbanimin Paşalı, e ​​më pas shtëpia e rrënuar ku ndodhet fotografia e Nusretit nga koha e shkollës.
Pas kësaj janë shfaqur disa foto bardh e zi që ndjekin karrierën e Nusretit, e më pas janë publikuar edhe foto nga restorantet e tij, të cilat tashmë gjenden në mbarë botën.

“Duhet bërë një film për jetën tënde”, “Pavarësisht të gjitha fushatave shpifëse, ky sukses nuk mund të lihet në hije. Vendosmëria dhe ambicia jote janë të admirueshme Nusreta. Je një frymëzim. Urime”, “Puna e palodhur gjithmonë shpërblehet”, ka shkruar ai. fansat, por jo të gjithëve e pëlqyen këtë postim.
“Pasi e turpërove veten, tani po përpiqesh të zgjosh ndjeshmërinë”, “Aq mendjemadh sa të kthehet në narcisizëm”, “Nuk të ndihmon as kjo”, “Dhe për këtë po mbledh pikë”, shtuan të tjerë.

Kujtojmë se në fund të vitit 2021, Nusret vizitoi nënën e tij për herë të parë pas dy vitesh dhe shumë veta vunë re se ajo jeton ende me modesti dhe e kritikuan shefin e kuzhinës për këtë.

Kategoritë
Të ndryshme