Isco drejt largimit nga Reali, tri klube pas tij

Isco Alarcon nuk dëshiron të jetë zëvendësues në Real Madrid dhe e ka informuar bordin e klubit se dëshiron largimin në afatin kalimtar të janarit.

Kjo ka alarmuar klubet që kanë shprehur interesim për të, transmeton KOHA.

Don Diario raporton se për shërbimet e Iscos ka shprehur interesim Juventusi që i gatshëm të paguajë 40 milionë euro.

Sipas këtyre raportimeve dy klubet e tjera që e duan atë në skuadër janë edhe Sevilla e Evertoni.

Kategoritë
LajmeSport

Të ngjajshmet