Formacionet zyrtare të vëllazërores: Shqipëri – Kosovë

Shqipëria dhe Kosova do të zhvillojnë sot (e mërkure) vëllazëroren para ndeshjeve të tyre në Ligën e Kombeve për muajin nëntor.

Miqësorja që fillon në ora 16:00, do të luhet në stadiumin ‘Elbasan Arena’, me dy ekipet që përgatiten për dy takimet në garën më të re të UEFA-s në edicionin e dytë.

Shqipëria dhe Kosova do të zhvillojnë sot (e mërkure) vëllazëroren para ndeshjeve të tyre në Ligën e Kombeve për muajin nëntor.

Miqësorja që fillon në ora 16:00, do të luhet në stadiumin ‘Elbasan Arena’, me dy ekipet që përgatiten për dy takimet në garën më të re të UEFA-s në edicionin e dytë.

Shqipëria dhe Kosova do të zhvillojnë sot (e mërkure) vëllazëroren para ndeshjeve të tyre në Ligën e Kombeve për muajin nëntor.

Miqësorja që fillon në ora 16:00, do të luhet në stadiumin ‘Elbasan Arena’, me dy ekipet që përgatiten për dy takimet në garën më të re të UEFA-s në edicionin e dytë.

Kategoritë
LajmeSport

Të ngjajshmet