Bale në kërkim të golit të parë, starton në Europa League

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Royal Antëerp dhe Tottenham Hotspur.

Gareth Bale e nis nga fillimi këtë takim me objektivin që të gjejë golin e parë pas rikthimit te Tottenhami, pas shtatë sezoneve në Real Madrid, raporton Gazeta Express.

Royal Antëerp:

Kategoritë
LajmeSport

Të ngjajshmet