Vazhdon sot Liga e Kampionëve me disa ndeshje interesante

Sot vazhdon xhiro e katërt në kuadër të Ligës së Kampionëve me disa ndeshje interesante, përcjell KosovaPress.

Ndër ndeshjet më interesante të parapara për programin e sotëm do të jenë mes Dynamo Kyiv dhe Barcelonës, Juventus me Ferencvaros dhe ajo mes Paris Saint-Germain dhe RB Leipzig.

Më postë mund të gjeni programin e ndeshjeve të sotme në kuadër të Ligës së Kampionëve.

18:55 Krasnodar – Sevilla (Krasnodar Stadium)

18:55 Rennes – Chelsea (Roazhon Park)

21:00 Dortmund – Club Brugge KV (Signal Iduna Park)

21:00 Dynamo Kyiv – Barcelona (NSC Olimpiyskiy Stadium)

21:00 Juventus – Ferencvaros (Allianz Stadium)

21:00 Lazio – Zenit (Stadio Olimpico)

21:00 Manchester United – Basaksehir (Old Trafford)

21:00 Paris Saint-Germain – RB Leipzig (Parc des Princes)

Kategoritë
Sport