Tërmet në Bujanoc, dridhjet ndihen edhe në Kosovë

Një tërmet prej 2.3 ballë të Rihterit është regjistruar në zonën e Bujanocit.

Tërmeti ka rënë në ora 17:19.Është me intensitet shumë të ulët dhe qytetarët kanë raportuar se dridhja është ndjerë edhe në zonën brenda territorit të Kosovës.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme