Shqipëria mbyllë pjesën e parë me epërsi prej dy golave

Kombëtarja Shqiptare ka shkuar me epërsi 3:1 në pushimin e pjesës së parë ndaj Bjellorusisë.

‘Kuqezinjtë’ janë rrugës së mirë drejt fitores, që do t’i mundësonte kalimin në Ligën B, në Ligën C, shkruan lajmi.net.

Sokol Cikallesi me dy gola dhe Rey Manaj me një, ishin golashënues për Shqipërinë.

Golin e vetëm për mysafirët e shënoi Maksim Skavysh

Kategoritë
LajmeRajoniSport

Të ngjajshmet