“Laper”, “Vitra kanë me t’dalë ato pare”- Babai i Marigona Osmanit i bërtet avokatit të Dardan Krivaqës

Muhabi Osmani, babai i Marigona Osmanit, është përballur me avokatin e Dardan Krivaqës në seancën gjyqësore të së enjtes.

Osmani e ka quajtur “laper” avokatin dhe ka thënë se “vitra kanë me t’dalë ato pare”.

“Mos kesh, mos kesh laper. Vitra kanë me t’dalë ato pare”, dëgjohet duke thënë ai.

Atë kanë tentuar ta qetësojnë avokati i tij dhe një zyrtare policore. Kjo e fundit i thotë “ulu bre mos u ngut”.

Kategoritë
LajmeVendi