Kamerat ndoqën Messin në stërvitjen e Barcelonës, ishte i vetmuar dhe nuk flet me askënd (Video)

Barcelona do të luajë mbrëmjen e sotme ndeshjen e raundit të katërt të Ligës së Kampionëve kundër Dynamo Kiev dhe Lionel Messi sigurisht nuk do të jetë në ekip.

Lojtari më i mirë i Barcelonës qëndroi në shtëpi për të stërvitur dhe pushuar dhe kështu u përgatit për përplasjet e ligës sepse Barcelona aktualisht është e dhjeta në La Liga.

Së bashku me Messin, Ronald Koeman u largua nga Frenkie de Jong në Barcelonë dhe kamerat ndoqën veçanërisht Argjentinasin në stërvitje.

Ai dukej i vetmuar dhe me humor, duke mos qëndruar shumë me shokët e tjerë të skuadrës. Ai e bëri tërë trajnimin vetëm dhe vështirë se fliste me kolegët e tij.

Ashtë një vazhdim i agonisë së Messit në klub pasi ai ishte shumë afër largimit nga klubi verën e kaluar.

Kategoritë
Sport