Edi Rama vazhdon me citatet kuranore të drejtohet shqiptarëve

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka zgjehudr që ta shpërndajë një foto në të cilën ka një ajet kuranor, librit të shenjtë të fesë islame.

Ai në postimin e tij në Facebook ka shpërndarë fotografinë me shkrim “Mos e përizieni të vërtetën me të pavërtetën dhe mos e fshihni të vërtetën me vetëdije”

https://www.facebook.com/edirama.al/photos/a.10151850199621523/10158312546486523/

Kategoritë
LajmeRajoni

Të ngjajshmet