U rrah nga njerëzit e Veselenoviqit dhe Radojçiqit, rrëfimi i kryeinspektorit të Mitrovicës

Sulmin brutal që e përjetoi e ka ende të freskët.

Madje, udhëheqësi i Inspektoratit për regjionin e Mitrovicës, Nexhat Fazliu, pretendon se e di saktë se kush e rrahu deri në vdekje, ditën e 29 prillit të 2020-ës.

Sipas tij, gjithçka nisi me një gjobë që një punëtor i tij e dha ndaj një kompanie në Mitrovicë.

 

Kategoritë
LajmeVendi