Vajza që u lëndua pasi i ra çatia e objektit të Komunës së Prishtinës jashtë rrezikut për jetë, policia jep detaje për rastin

Një person është lënduar si pasojë e rënies së çatisë së objektit të ri të Komunës së Prishtinës dhe e njëjta është dërguar në Emergjencën e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës për tretman mjekësor.

Për gjendjen e saj shëndetësore ka folur, Avdyl Pacolli, shefi i Urgjencës së Prishtinës.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi