Ndërron jetë zyrtarja policore, Nazife Zeneli

Ka ndërruar jetë zyrtarja policore Nazife Zeneli nga Tërllabuqi i Vushtrisë.

Lajmin për vdekjen e saj e ka konfirmuar Sindikata e Policisë së Kosovës.

“Me rastin e vdekjes së pjesëtares së policisë Nazife Zeneli familjes, miqve dhe kolegëve të Policisë së Kosovës, ju shprehim ngushëllimet më të sinqerta!”, thuhet në njoftim.

Kategoritë
LajmeVendi