Jasharaj: E vazhdojmë grevën për afat të pacaktuar deri në plotësimin e kërkesave

Mësimdhënësit në Kosovë do të vazhdojnë grevën në afat të pacaktuar deri në plotësimin e kërkesave.

Kështu ka thënë për Ekonomia Online, kryetar i Sindikatës së Bashkuar për Arsim, Shkencë dhe Kulturë (SBAShK), Rrahman Jasharaj.

Kategoritë
LajmeVendi