Humb drejtimin e automjetit dhe bije në lumin Ibër

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë në Zveçan, ku i përfshirë ka qenë një automjet me drejtues mashkull kosovar, i cili nga pakujdesia humb kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe del nga rruga duke u futur në lumin Ibër.

Si pasojë e aksidentit shkaktohen vetëm dëme materiale.

Kategoritë
LajmeVendi