Grabitet një bankë në lagjen Bazhdarhane në Prizren

Para pak çastesh është grabitur një bankë në lagjen Bazhdarhane në Prizren, raporton TV Prizreni.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po mirret me rastin.

Lajmi në përditësim…

Kategoritë
LajmeVendi