Bajrami pozitës: Kam qenë në tri ministri e asnjë kontratë njëburimore se kam bë, e ju jeni frikacak e të korruptuar

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Hykmete Bajrami ka reaguar pas akuzave të deputetëve të mazhorancës për kontratat një burimore.
Sipas saj, nëse ka pasur raste të tilla edhe nga qeveritë e kaluara atëherë le të dihet se kush janë ata.

“E kur të flasim për kontratat e qeverive të kaluara dhe për ata, urdhëroni potenconi kush janë ata , unë jam kanë në tri ministri asnjë tender një burimor se kam bo, nuk e kam nënshkrua andaj ju jeni të korruptuar, jeni frikacak e shpifësa”.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi