​Juventus po monitoron Bryan Reynolds

Gjiganti italian Juventus po shikon mundësinë e transferimit në radhët e veta të mbrojtësit të skuadrës amerikane Dallas Bryan Reynolds, raporton “3rd Degree”.

Kampioni i Serie A është ndër ekipet e shumta evropiane të interesuara për mbrojtësin e krahut të djathtë, dhe po shikojnë mundësinë e arritjes së një marrëveshje sa më të shpejtë.

Reynolds aktualisht është lojtar i skuadrës së Dallas, pjesë e Ligës së Amerikës së njohur si MLS.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme