Vdes gjinekologu i njohur kosovar

Ka vdekur Ahmet Goçaj, specialist i Gjinekologjisë dhe Obstetër, njofton Oda e Mjekëve të Kosovës, përcjell Gazeta Express. Ai për vite me radhë ka punuar në Spitalin e Përgjithshëm “Prim. Dr. Daut Mustafa” në Prizren.Njoftimi i plotë:

Ndahet nga jeta Dr. Ahmet Goçaj specialist i Gjinekologjisë dhe Obstetër.

Dr. Goçaj studimet e përgjithshme i përfundoi në fakultetin e Mjekësisë në Shkup, në vitin 1997.

Ndërsa specializimin për Gjinekologji dhe Obstetrikë e përfundoi në Fakultetin e Mjekësisë në Prishtinë, në vitin 2005.

Dr. Ahmet Goçaj u shërbeu qytetarëve për vite me radhë në Spitalin e Përgjithshëm “Prim. Dr. Daut Mustafa” në Prizren.

Oda e Mjekëve të Kosovës u shpreh ngushëllime familjarëve dhe miqëve të tij.

Kategoritë
LajmeVendi