Tronditen qytetarët në një qendër tregtare në Shkup, një person nxjerr armën dhe qëllon dy persona

Qytetarët e Shkupit janë tronditur nga një ngjarje e rëndë, e cila ndodhi në qendrën tregtare “East Gate Mall”.

Siç bëhet e ditur, një person i cili i takon moshës së re, e që në kokë mbante një kapele, teksa vraponte brenda mureve të kësaj qende, nxori armën dhe qëlloi me të dy persona që ndodheshin në shkallët lëvizëse.Deri më tani nuk dihet arsyeja e këtij sulmi, megjithatë siç raporton TV21 njëri nga dy të pagosurit është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi