Tifozja e famshme kroate e nis ditën me Granit Xhakën

Derisa në fushë po “luftohej” për çdo top, gjatë Kupës së Botës “luftë” pati edhe në tribuna, por në këtë pjesë, primatin pa asnjë dyshim e pati tifozja kroate Ivana Knoll.

Tifozja më “hot” e Botërorit e mbështeti Kombëtaren kroate deri në marrjen e medaljes së bronztë, ndërsa ishte prezente edhe në finale të Kupës së Botës.

E në njërën prej ditëve të qëndrimit të saj njëmujor në Doha të Katarit, ish-miss Kroacia u zgjua nga gjumi me Granit Xhakën “përballë”

Më saktësisht, bukuroshja kroate e publikoi një video në Instastory ku shihet në dhomën e hotelit teksa thotë “Mirëmëngjesi” në gjuhën angleze dhe e publikon pamjen me ndërtesat e larta përballë.

E në njërën prej tyre shihet një fotografi gjigante e Granit Xhakës, i cili ishte protagonist i Zvicrës në “Katar 2022”.

Ivana Knoll u bë e famshme në krejt botën falë fizikut të saj të përkryer.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme