Specialja ua vazhdon paraburgimin Rexhep Selimit e Jakup Krasniqit

Rexhep Selimi dhe Jakup Krasniqi do të vazhdojnë të qëndrojnë edhe për një kohë në paraburgim.

Kjo pasi që atyre Trupi Gjykues ua ka vazhduar qëndrimin prapa grilave, shkruan lajmi.net.

 

 

Ndryshe, gjatë ditës së djeshme në Speciale është paraqitur Shefqet Kabashi, i cili më herët ishte paraqitur në Hagë, në proceset gjyqësore kundër Fatmir Limajt e Ramush Haradinajt. /Lajmi.net/

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi