Komandanti Ulutas mblodhi myftiun, ipeshkvin dhe peshkopin në Shtabin e KFOR

MIsioni i NATO’së në Kosovë ka njoftuar se gjeneral Ozkan Ulutas ka ftuar në takim krerët e tre komuniteteve religjioze në takim të përbashkët, transmeton Gazeta Metro.

Sipas njoftimit në X nuk bëhet e qartë temat e diskutimit vetëm pjesëmarrësit.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi