Hovenier poston fotografi me kosovarët që punojnë në Ambasadë të SHBA-së: Faleminderit

Ambasadori i SHBA-së, Jeff Hovenier, ka publikuar një fotografi brenda objektit të Ambasadës bashkë me kosovarët që punojnë aty.

Ai ka bërë të ditur se sot janë bërë bashkë për të shprehur vlerësimin për kolegët nga Kosova për punën e tyre dhe për përkushtimin në avancimin e raporteve SHBA-Kosovë.

“Për të gjithë stafin tonë kosovar, faleminderit”, ka shkruar Hovenier.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi