Dyshohet për granata dore te një objekt në QKUK, ekipet e deminimit arrijnë në vendngjarje

Ekipet e deminimit kanë arritur te oborri i Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës, meqë dyshohet për disa granata dore.

Rasti ende nuk është konfirmuar nga Policia e Kosovës./GE

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi