Anglia është tronditur! Shikoni kë po tradhtonte Princi William, Princeshën Kate…

Edhe personazhi i famshëm televiziv Stephen Colbert deklaroi se Kate Middleton ishte tradhëtuar. Colbert ngriti thashethemet se “William po tradhton gruan e tij” dhe gjithashtu përmendi emra.

Anglia është tronditur nga ngjarjet mbretërore.

Kate Middleton, e cila u tha se kishte bërë një operacion abdominal në janar, nuk ka kohë që ekziston.

Ndërsa thashethemet e reja po përhapen për dështimin e Kate Middleton për t’u shfaqur, pretendimi më i madh erdhi nga aktori i famshëm dhe prezantuesi televiziv Stephen Colbert.

Në emisionin e tij mbrëmë, Colbert tha se Princesha Kate ishte tradhtuar.

“Mungesa e saj lidhet me lidhjen sekrete të bashkëshortit”.

“Familja mbretërore u trondit nga zhdukja e Kate Middleton”, tha prezantuesja amerikane; “Kam frikë se kam disa lajme shqetësuese për Familjen Mbretërore Britanike. Ekspertët e internetit spekulojnë se mungesa e Kate mund të lidhet me një lidhje sekrete me burrin e saj” tha.

Që nga viti 2019…

Stephen Colbert deklaroi se ky thashetheme nuk u konfirmua nga Royal; “Mendoj se ne të gjithë e dimë se kush është gruaja tjetër e përmendur në pretendim,  Sarah Rose Hanbury. Ka pasur thashetheme për një lidhje mes William dhe Rose që nga viti 2019.”

Sipas lajmeve të tabloideve në atë kohë; Kate supozohet se qeshi kur u përball me të shoqin për këtë, duke thënë se asgjë nuk kishte ndodhur. “Ju gjithmonë përgjigjeni mirë kur gruaja juaj ju akuzon për tradhti”, tha ai.

Stephen Colbert deklaroi gjithashtu se Sarah Rose Hanbury është një mike e vjetër e familjes mbretërore dhe është e martuar me një nga miqtë e ngushtë të William.

Ish-modelja Hanbury, e cila dyshohet se është dashuria e ndaluar e William, është e martuar me regjisorin britanik David Rocksavage.

Kategoritë
BotaLajme