Shërbim i ri në e-Kosova, mund të bëhet aplikimi për provimin teorik dhe praktik për patentë-shofer

Në platformën e-Kosova është publikuar shërbimi për aplikim dhe ndarje të termineve për provimin teorik dhe praktik për patentë-shofer.

Lajmin e ka bërë të ditur zëvendësministri i Infrastrukturës, Hysen Durmishi, përmes një postimi në Facebook.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi