Largohet deponia ilegale e mbeturinave në Trudë, Rama: Kushdo që hedh mbeturina do të gjobitet

Komuna e Prishtinës ka larguar deponinë ilegale të mbeturinave inerte në fshatin Trudë.

Kryetari Përparim Rama tha se do të kujdesen që të identifikojmë personat që hedhin mbeturina dhe do të gjobiten.

Kategoritë
LajmeVendi