Kjo është gruaja që pretendon se ka pasur një lidhje me Trump: Ishin 90 sekondat më të këqija të jetës sime

Stephanie Clifford është një grua për të cilën po shkruhet sot nga të gjitha mediat botërore për shkak të lidhjes që pati me Donald Trump në vitin 2006.

Stephanie, e njohur më mirë si Stormy Daniels, është një yll amerikan dhe yll i filmave porno.

Në vitin 2011, në një artikull, Daniels përshkroi një takim me Trumpin që u zhvillua në vitin 2006 në një kazino në Nevada, dhe ajo kërcënoi se mund të përshkruante në detaje kërkesat seksuale dhe performancën e Trump në shtrat, gjë që do të dëmtonte reputacionin e tij, si dhe jetën e tij bashkëshortore.

Shtatë vjet më vonë, një artikull në të cilin Stormy zbuloi se Trump dyshohej se ishte jobesnik ndaj gruas së tij Melania pa dritën e ditës.

“Seksi nuk ishte asgjë e veçantë”, kujtoi Daniels atëherë, duke shtuar: “Ai nuk donte të më lidhte me zinxhir në shtrat apo diçka të tillë. Ishte një pozicion”.

Megjithatë, ajo e përshkroi marrëdhënien seksuale me Trump si 90 sekondat më të këqija të jetës së saj dhe theksoi se Trump shprehu dëshirën për t’u takuar përsëri. Ajo që shkruhej në artikull ndryshoi dinamikën e martesës dhe që atëherë Melania nuk ka qenë e njëjta.

Melania e tërbuar kaloi disa netë në një hotel luksoz për të qëndruar larg Shtëpisë së Bardhë kur u publikua lajmi se presidenti i atëhershëm kishte paguar yllin porno Stormy që të heshtte për lidhjen e tyre, duke përmbushur frikën e tij.

Donald Trump kishte frikë se Melania do të reagonte dhunshëm, ndaj dyshohet se “e bleu heshtjen” e pornoyllit në shumën prej 130 mijë dollarësh.

Për kujtesë, prokurori në Manhatan mund të padisë Trump për shkak të dyshimeve se ai pagoi një yll porno që të heshtte për aferën që dyshohet se kishin. Do të ishte çështja e parë penale kundër një ish-presidenti amerikan.

Kategoritë
BotaLajme