E tmerrshme, vrasësi futet në lokal dhe vret ish-miss Ekuardorin brenda një restoranti – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka

Ky është momenti rrëqethës kur një vajzë nga Ekuadori qëllohet për vdekje nga një vrasës brenda një restoranti.

Kamerat e sigurisë shfaqin dy vrasës që futen në një restorant në Quevedo të Ekuadorit, derisa Landy Parraga Goyburo, 23-vjeçe po bisedonte me një burrë pranë tavolinës

Derisa dyshja po bisedonin, vrasësit futen tinëzisht në lokal pa e kuptuar viktima se do të qëllohej.

Ish-miss Ekuadori krejt në fund pasi fillojnë të shtënat e kthen kokën mbrapa, por ishte shumë vonë.

Sulmuesi i maskuar shtie mbi të, madje edhe kur ajo rrëzohet në dysheme – i dyshuari i afrohet dhe shkrep disa plumba tjerë.

Parraga, ish-miss Ekuadori kishte mbi një milionë ndjekës në rrjetet sociale.

Sipas El Comercio, ajo ishte 23-vjeçe dhe kishte në pronësi një biznes – përkatësisht shiste linjën e rrobave sportive.

Kategoritë
BotaLajme