Arrestohet një person në Gjakovë, u paraqit me ‘aftësi fetare shëruese’ dhe ia mori 10 mijë franga një nëne

Prokuroria Themelore në Gjakovë me një komunikatë për media kanë njoftuar se kanë kërkuar paraburgosjen e një personi, Gazeta Metro.

Sipas tyre ai dyshohet se duke u thirrur në mjeksi fetare, i kishte marrë mijëra franga një personi, e cila e kishte vajzën të sëmurë.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi