VV-ja publikon 12 të arriturat e saj vetëm gjatë janarit, e quan muaj të jashtëzakonshëm

Lëvizja Vetëvendosje, parti në pushtet, ka publikuar 12 të arritura të saj vetëm gjatë muajit janar, dhe e konsideron janarin një muaj të jashtëzakonshëm.

E ka nisur lëvdatën për Qeverinë me liberalizimin e vizave.

“Janari – një muaj i jashtëzakonshëm me shumë punë dhe arritje të rëndësishme për Republikën tonë!”, thuhet në shkrimin që ka publikuar në Facebook.

“Përparim në politikë të jashtme, konsolidim përbrenda, siguri dhe mirëqenie për të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës”, thotë tutje.

Kategoritë
LajmeVendi