Vetura përplaset me një kamion në Prishtinë, aksidenti shkakton kolona – pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident mes një veture dhe një kamioni ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë.

Në pamjet nga vendi i ngjarjes, shihet se vetura është është përplasur në kamionin

Si pasojë e këtij aksidenti, janë krijuar edhe kolona, teksa Policia ndodhet në vendin e ngjares.

Kategoritë
LajmeVendi