Vdes polici Rexhep Sejdiu në vendin e tij të punës në pikën kufitare në Jarinje

Polici i Kosovës, Rexhep Sejdiu është ndarë nga jeta sot në vendin e tij të punës në pikën kufitare në Jarinje.

Kjo është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Veriun, Veton Elshani.

“Polici R.S u gjet pa shenja jete nga Policia e Kosovës reth orës 7 të mëngjesit. Me shumë mundësi është vdekje natyrore”, tha Elshani.

Ai tutje tha se nuk ka ndonjë dyshim për rrethana tjera të vdekjes dhe se trupi i policit është dërguar në IML për autopsi.

I ndjeri kishte shërbyer si pjesëtarë i Njësisë së Ndërhyrjes së Shpejtë të kufirit.

Kategoritë
LajmeVendi