Tahiri: Kurti po i poshtëron kryetarët e 4 komunave në Veri duke i shkarkuar përmes peticionit të serbëve

Ish-kryenegociatorja e Kosovës, Edita Tahiri, ka thënë se kryeministri Albin Kurti po i poshtëron kryetarët e katër komunave veriore të Kosovës duke i shkarkuar përmes peticionit të serbëve.Tahiri ka shkruar e Kurti fillimisht ua krijoi atyre iluzionet dhe se tashmë po i poshtëron.poshterimi i kryetareve te komunave ne veri permes peticionit te serbeve – ne fillim Kurti ua krijoi iluzionet tash poshterimin…”, ka shkruar Tahiri.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi