Sulmohet fizikisht U.D së drejtorit të minierës në Stan Tërg

Ushtruesi i Detyrës së drejtorit të minierës në Stan Tërg, Bahri Karaça, ka qenë cak i një sulmi fizik mëngjesin e sotëm, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjali mëson se e gjithë ngjarja ka ndodhur në zyrën e Karaçës, teksa i dyshuari është punëtor i Trepçës.

Sipas burimeve të Sinjalit, rasti është denoncuar në Polici dhe të njëjtit tashmë kanë dalë në vendin e ngjarjes për të kryer ekzaminimet e nevojshme që ndihmojnë në zbardhjen e rrethanave të rastit.

Sinjali do të iu mbajë të informuar me detajet e reja lidhur me rastin.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi