Përfundojnë pjesët e para të gjashtë përballjeve të Ligës së Kampionëve

Kanë përfunduar 45 minutat e parë të gjashtë përballjeve të ndeshjeve të Ligës së Kampionëve.

Në Grupin F Borussia Dortmund dhe Lazio janë duke udhëhequr kundrejt Club Brugge dhe Zenit St. Peterrsburg.

Juventusi dhe Barcelona janë duke barazuar kundrejt kundërshtarëve të tyre në Grupin G.

Ndërsa Manchester United dhe Paris SG janë duke fituar kundrejt kundërshtarëve të Grupit H.

Kategoritë
Sport