Momenti shokues kur dhëndri ia përplas nuses tortën në fytyrë!

Një nuse britanike publikoi momentin e dasmës kur bashkëshorti i saj ia përplasi copën e tortës në fytyrë.

Jade Kennedy publikoi një video të dasmës së saj në TikTok, duke ndarë momentin me 11,600 ndjekësit e saj, transmeton Telegrafi.

Ajo tha se ajo dhe dhëndri tashmë ishin zyrtarisht ‘Zoti dhe zonja Price’. Në video, ajo shihet duke qëndruar para mysafirëve të tyre me fustanin e bardhë.

It’s official we’re mr and mrs price❤️🥰 he got me back for doing it to him good and propa🙈🤣 love my arsehole of a husband all the world🤣🥰❤️ #fyp #fypシ #married #couplecomedy #funny #marriedlife #wedding ♬ original sound – Jade kennedy

 

Siç shihet në video, dhëndri i afrohet tortës së dasmës dhe preu një copë të madhe, e më pas i afrohet gruas së tij, e cila shikon e lumtur.

Pas një momenti ai ia përplasi copën e tortës në fytyrë derisa e rrëzon përtokë. /Telegrafi/

Kategoritë
LajmeVendi