Ministrja Nagavci po qëndron për vizitë zyrtare në ShBA

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci, me kërkesë në CODE.org po merrë pjesë në Konferencën CSEdCon në Las Vegas, në mesin e më shumë se 400 pjesëmarrësve të tjerë nga gjithë bota.

 

Kategoritë
LajmeVendi