Ish-lojtari i Premiership-it hodhi nga dritarja sendet e ish-të dashurës së tij dhe bëri gjithçka publike

Ish-lojtari i Premiership-it, Greg Halford, postoi një video në llogarinë e tij zyrtare në Twitter, duke treguar sendet e ish-të dashurës së tij të shpërndara.

Përkatësisht, Halford vendosi t’i hidhte gjërat e saj nga dritarja pasi zbuloi se ajo e tradhtoi.

Ai ka regjistruar gjithçka dhe e ka publikuar në profilin e tij në Twitter, duke sqaruar kështu edhe se për çfarë bëhet fjalë.

“Ka kaluar shumë kohë, por më në fund i sqaruam gjërat me ish-in tonë mashtrues”, shkroi Halford.

Shumë e kanë kontaktuar në komente për të shprehur mbështetjen e tyre, por edhe për ta pyetur se si ndihet.
Nga rruga, Halford luajti për Reading, Sunderland dhe Wolverhampton në karrierën e tij dhe bëri gjithsej 28 paraqitje në radhët elitare të futbollit anglez.

Në karrierën e tij ai ka veshur edhe fanellat e Portsmouth, Cardiff City, Nottingham Forest, si dhe shumë klube të tjera.

Kategoritë
Sport