Hoti viziton vendin ku prehen dy heronjtë në bjeshkën e Zatriqit

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti, ka vizituar  majën e bjeshkës së Zatriqit, vendin ku janë të varrosur dy heronjtë, Visari dhe Safeti.

“Në majë të bjeshkës së Zatriqit, në vendin ku prehen dy heronjtë tanë, Visari dhe Safeti. Lavdi përherë”, ka shkruar Hoti.

 

Kategoritë
LajmeVendi