Erdoğan: Nuk do t’ia zhgënjejmë besimin popullit, do të vazhdojmë të prodhojmë vepra dhe shërbime për Turqinë

Erdoğan: Nuk do t’ia zhgënjejmë besimin popullit, do të vazhdojmë të prodhojmë vepra dhe shërbime për Türkiyen

Erdoğan në ceremoninë e inaugurimit: Nuk do t’ia zhgënjejmë besimin popullit, do të vazhdojmë të prodhojmë vepra dhe shërbime për Türkiyen.

Erdoğan: Do t’i përqafojmë të gjithë 85 milionë njerëzit e Türkiyes, pavarësisht nga pikëpamja e tyre politike, origjina, besimi.

Erdoğan: Filloi ‘Shekulli i Türkiyes’ dhe u hapën dyert për ngritjen e Türkiyes.

Presidenti Erdoğan: Do të vazhdojmë ta thurim së bashku ‘Shekullin e Türkiyes’ me kabinetin e ri.

Kategoritë
BotaLajme