E tmerrshme: Babai kryen marrëdhënie seksuale me vajzë e tij të mitur në Prishtinë

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Prishtinë njofton Policia e Kosovës

Një dëshmitar ka lajmëruar në polici rastin se një baba po kryen marrëdhënie seksuale me vajzën e tij të mitur.

Pas kësaj policia ka arrestuar të dyshuarin (babain) dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti nga policia po cilësohet si “Dhunim” për shkak se  vajza është e mitur.

“Dëshmitari mashkull kosovar ka njoftuar se i dyshuari mashkull kosovar ka kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e tij të mitur viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari pasa intervistimit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Kategoritë
LajmeVendi