E dhimbshme, vdes në moshë të re arsimtarja e matematikës në Pejë

Ka ndërruar jetë në moshë të re, Adelina Ademaj-Mujaj.

Adelina ka lënë prapa bashkëshortin Qëndrimin dhe dy vajza.

Varrimi i saj bëhet sot në orën 16:00 në Jabllanicë të Vogël.

Kategoritë
LajmeVendi