Diellor Jorganxhi publikon këngën e re “1 Million”

Rep-artisti i ri dhe tashmë i njohur nga të rinjtë, me nofkën DIORG, Diellor Jorganxhi ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “1 Million” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta e Re

Kënga është publikuar në Youtube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

 

Kategoritë
Kulturë